Pożyczka na oświadczenie

Bez weryfikowania źródła dochodu, bez sprawdzania w bazach informacji gospodarczych, w 15 minut.

To nie mrzonka. Dobrze wszystkim znany kredyt na dowód jednak istnieje. Wystarczy, że Twoje wynagrodzenie wpływa na rachunek osobisty i właśnie tam starasz się o pożyczkę. Bank posiada wewnętrzne systemy weryfikujące co tak naprawdę dzieje się na koncie klienta. Punktuje liczbę niedopuszczalnych debetów, czy posiadasz oszczędności, czy na konto wpływa wynagrodzenie, w jakiej średniej wysokości, czy płacisz z konta zobowiązania kredytowe wobec innych banków, czy płacisz alimenty.

pozyczka vivus

Bank wie o tobie wszystko. Jeśli więc czasami pomagasz rodzinie i użyczasz własnego konta do płatności międzybankowych, uważaj bo może to skutecznie obniżyć Twoją zdolność kredytową.

Bywa jednak, że operacje na koncie klienta są klarowne i nie wzbudzają wątpliwości ani podejrzeń, wówczas bank przygotowuje specjalną ofertę kredytową dostępną na podstawie weryfikacji historii rachunku. Złożyć wniosek o kredyt można przez internet, callcenter lub udając się do oddziału banku. Przeważnie wystarczy kilka minut na podjęcie przez bank pozytywnej decyzji kredytowej. Potem podpisujesz umowę i środki są natychmiast uruchamiane na Twoim koncie. Zalet pożyczki w koncie jest sporo. Logując się do serwisu transakcyjnego masz dostęp do informacji w jakiej wysokości posiadasz aktualne zadłużenie wobec banku. Czasami możesz z rachunku dokonać automatycznej wcześniej bądź całościowej spłaty kredytu. Wpływasz wówczas na całkowity koszt pożyczki i w momencie posiadania wolnych środków skracasz okres kredytowania, bądź pomniejszasz ratę.

Jeśli ubezpieczyłeś kredyt pamiętaj, że w przypadku wcześniejszej spłaty należy zawnioskować o zwrot niewykorzystanej składki. Nawet gdy okres kredytowania skraca się tylko o kilka rat, przez te miesiące towarzystwo ubezpieczeniowe nie chroni już długu którego nie ma. Walcz więc o zwrot swoich pieniędzy. Uzbrój się przy tym w cierpliwość. Rozliczania z tytułu ubezpieczenia kredytu bank musi dokonać z ubezpieczycielem, a to zazwyczaj trwa około dwóch tygodni. W praktyce wygląda to tak, że bank wnioskuje do TU o zwrot pieniędzy, które klient zapłacił przy udzielaniu pożyczki. Fizycznie muszą one wrócić na konto banku, abyś Ty mógł je także otrzymać.

Niezależnie od tego jak wygląda proces spłacania pożyczki, zwróć uwagę na łatwość w jej uzyskaniu. Dbaj o własny rachunek, a zaoszczędzisz czas i pieniądze.


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Dodaj komentarz do artykułu

* = obowiązkowe pole


1 + 1 =

Pożyczki · Pożyczki bez zaświadczeń · Pożyczka na oświadczenie

Forum

Komentarze