Pożyczki dla zadłużonych

Najmniej bolesne wyjście z długów

Mając długi zagrażające dochodom najczęściej żyje się w poczuciu ciągłego poczucia nienormalności takiej sytuacji. Wiele osób popada wówczas w depresję i nie robi nic, albo zaczyna działania nie mające nic wspólnego z logicznym działaniem.

Bardzo częstym błędem osób zadłużonych jest branie kolejnych kredytów, aż do chwili, gdy wszystkie banki, wszyscy znajomi jej odmówią. Wtedy bardzo trudno znaleźć dobre rozwiązania. Generalnie w chwili, gdy ktoś czuje, że długi go przerastają, to zazwyczaj wpada w panikę, ale głównym jej powodem nie jest konieczność spłacenia należności, ale najczęściej lęk o to, że wymusi taka sytuacja ograniczenie zakupów.

Jak można w takiej sytuacji sobie poradzić?

pozyczka vivus

Czy na dowód dostanę kredyt / pożyczkę?

Niezwykle kuszącą ofertą instytucji finansowych są dziś kredyty lub pożyczki na dowód dla zadłużonych. Jeśli jednak zdecydujemy się na skorzystanie z takiej oferty, sprawdźmy najpierw, gdzie rzeczywiście taki kredyt bądź pożyczkę otrzymamy i czy jesteśmy w gronie osób, których wnioski będą rozpatrzone pozytywnie. Pytanie to odnosi się szczególnie do instytucji bankowych, w którym procedura przyznania kredytu/pożyczki jest inna niż w parabankach.

5 najlepszych sposobów na uniknięcie skutecznej windykacji długu

O windykatorach długów krążą legendy. Większość z nich ma solidne uzasadnienie. Jeszcze nie dawno - w czasach, gdy polskie prawo bardziej przypominało dziurawe sito niż zbiór jakichkolwiek zasad – wizyty łysawych panów o trochę zbyt szerokich karkach były na porządku dziennym. Nie od dziś wiadomo, że strach to jeden z najskuteczniejszych motywatorów.

Pożyczki gotówkowe bez poręczycieli

Wydaje się, że pożyczki gotówkowe bez poręczycieli nie istnieją, ponieważ instytucja je udzielająca nie miała by żadnego zabezpieczenia tego, że kredytobiorca rzeczywiście spłaci pożyczone pieniądze. Niemniej jednak tak nie jest, bowiem istnieje cała masa banków i instytucji para bankowych, które są skłonne udzielić pożyczki gotówkowej w dosłownie parę minut, bez żadnych poręczycieli.

Kredyt konsolidacyjny bez BIK

Czy kredyt konsolidacyjny bez BIK jest możliwy? Kredyt tego typu co więcej nadaje się czymś zupełnie normalnym. Kredyt konsolidacyjny bowiem dotyczy zebrania naszych kredytów a także wszelkiego typu pieniędzy, których z jakichkolwiek względów nie możemy spłacić. Często osoby, które pragną uzyskać taki kredyt zastanawiają się, po co właściwie bank, który udziela nam tego typu pożyczki ma sprawdzać naszą wierzytelność w BIK? Na pewno posiada to swoje zadanie, ponieważ nieterminowe spłacanie kredytów bądź kompletne zaprzestanie jego spłacania do 90 dni się nie liczy – to znaczy nie ma to wpływu na decyzję banku, ponieważ o kredyt konsolidacyjny ubiegają się osoby, które mają tylko i wyłącznie problemy ze spłatą długów.

Strony: 1 2

Pożyczki · Pożyczki dla zadłużonych

Forum

Komentarze