Wakacje na raty

Oszczędności to dość trudna kwestia i nie każdy jest w stanie zgromadzić potrzebne kwoty. Warto co jakiś czas odkładać konkretną sumę pieniędzy, tak by mogła na siebie pracować. Najłatwiej jest zrobić odpowiedni spis wydatków stałych oraz tych nieprzewidzianych.

Odkładając co miesiąc wybraną kwotę w ciągu roku jesteśmy w stanie zaoszczędzić naprawdę solidną kwotę. Nie zawsze jednak mamy na to chęci oraz czas i zwykle budzimy się zaraz przed wyjazdem. Bardzo często w okresie przedwakacyjnym marzą nam się wspaniała wakacje, z dala od zgiełku i codziennej rutyny. Już chcemy zamawiać wymarzoną wycieczkę, gdy okazuje się, że nasze oszczędności nie są w stanie pokryć wszystkich kosztów z nią związanych. W takich sytuacjach ratunkiem dla nas mogą okazać się pożyczki na dowód. Główna zaleta tego typu krótkoterminowych pożyczek jest taka, że są one przyznawane bez konieczności załatwienia wielu formalności, które są przede wszystkim bardzo czasochłonne. W tym przypadku wystarczy nam jedynie dowód osobisty oraz poświęcenie jednego popołudnia.

pozyczka vivus

Bardzo często zdarza się również tak, że to biura podróży udzielają takich krótkoterminowych pożyczek, ponieważ mają podpisaną umową z daną instytucją finansową lub też bezpośrednio z bankiem.

Wakacje na raty są możliwe i to wszystko za sprawą dokumentu, który potwierdza naszą tożsamość. Składając odpowiedni wniosek w postaci formularza o pożyczkę na dowód, jesteśmy w stanie uzyskać pieniądze jeszcze tego samego dnia. Oczywiście jeśli potrzebujemy większej gotówki konieczne będzie spełnienie innych formalności, jak na przykład przyniesienie odpowiedniego zaświadczenia o osiąganych dochodach z zakładu pracy. Niektóre instytucje pozabankowe, które zajmują się stricte udzielaniem takich pożyczek na dowód zapewniają nas, że jesteśmy w stanie uzyskać pieniądze nawet bez wychodzenia z domu- konsultant i przedstawiciel danej firmy sam odwiedzi nas w naszym domu z odpowiednią umową oraz wręczy potrzebną nam gotówkę, którą będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel, na przykład na wakacje.


Komentarze

Ten artykuł nie został jeszcze skomentowany.

Dodaj komentarz do artykułu

* = obowiązkowe pole


2 + 9 =

Pożyczki · Pożyczki hipoteczne · Wakacje na raty

Forum

Komentarze